Prečo kúpiť Anglický karavan?

Existuje toľko dobrých dôvodov na dovolenku práve v Anglickom karavane

Výrobca Bailey s Bristolu

Výrobca najobľúbenejších vozidiel pre volný čas v Spojenom kráľovstve. Je najdlhším britským výrobcom so 70 ročnou skúsenosťou v oblasti výroby a dizajnu voľného času. 

Je to rodinný podnik vo Veľkej Británii, ktorý vedie tím znalých a pracovitých ľudí, ktorí zdieľajú vašu vášeň pre produkty, ktoré vytvárajú. Výroba v South Bristol je najmodernejšia svojho druhu v priemysle a predstavuje jedinú mechanizovanú výrobnú linku vo Veľkej Británii, ktorá umožňuje dodávať špičkové produkty, ktoré poskytujú jedinečnú kombináciu kvality a hodnoty štýlu.

Stavebný systém Alu-Tech

Všetky vozidlá pre voľný čas sú postavené pomocou patentovaného konštrukčného systému karosérie Alu-Tech . V dôsledku toho sú vozidlá pre voľný čas spoločnosti Bailey súčasťou niektorých z najlepšie navrhnutých a technicky najpokročilejších výrobkov na trhu, ktoré ponúkajú väčšiu ochranu pred prvkami, ktoré zákazníkom umožňujú bezpečnosť počas každého ročného obdobia.

70rokov inovácie

Všetko to začalo s jedným karavanom...

Prvý karavan Bailey postavil Martin Bailey v jeho garáži v južnom Bristole v roku 1947 a následne sa predával na trhu Ashton Gate za sumu 200 libier. O rok neskôr vznikla spoločnosť FG Bailey Ltd a začala sa vyrábať. Spoločnosť sa rýchlo rozrástla v 50-tych rokoch minulého storočia, keď nakoniec vyradila svoje pôvodné miesto a presťahovala sa na svoju súčasnú adresu na South Liberty Lane v roku 1960. V roku 1977 spoločnosť zakúpili Patrick a Stephen Howard a Bailey Caravans Ltd, pretože teraz je známe, že zostalo v rodinnom vlastníctve spoločnosti Howard od vtedy.

Pred desiatimi rokmi spoločnosť predstavila stavebný systém Alu-Tech,ktorý väčšina pozorovateľov považuje za najvýznamnejší vývoj technológie výroby automobilov pre voľný čas už viac ako tri desaťročia. Poskytovanie originálnej inovácie v oblasti dizajnu, táto plne patentovaná technológia znamená, že vozidlá pre voľný čas spoločnosti Bailey sú teraz jedným z najlepšie navrhnutých a technicky najpokročilejších dostupných produktov, čo majiteľom umožňuje pohodlné bezpečie a bezpečie bez ohľadu na to, aké sú podmienky. K dnešnému dňu sa priblížilo 50 000 vozidiel pre voľný čas Bailey Alu-Tech, ktoré sa tešia po celom svete.

Jej Veličenstvo Kráľovná sprevádzaná HRH Vojvoda z Edinburghu navštívil Bailey z Bristolu vo štvrtok 22. novembra 2012 na 65. výročie založenia spoločnosti. Počas návštevy jej Veličenstvo získalo prehliadku výrobného závodu a stretlo sa s viacerými zamestnancami z celej firmy.